Blog

2017.03.12 15:19

Szia!

Sok mindent kellett készítenem, így kicsit

elmaradtam a blog írással..

Most nagyobb dolog van készülőben , így

a facebook oldalamon:

www.facebook.com/honoriaszinesotletek/

TUDHATSZ MEG TÖBBET!

Ami fontos!

Még egy kis időd van!

.... Jelentkezni: 2017.03.12. 22:00-vasárnapig lehet

Az 5 ELSŐ JELENTKEZŐ-20%-kedvezményt kap!!!!

!!!!!!AZ ESEMÉNY MEGOSZTÓI KÖZT SORSOLÁS!!!!!

NYEREMÉNY:EGY ILYEN ELKÉSZÜLT AJTÓDÍSZ

!!!!!Ne felejtsd el hozzászólásban írni:Osztva!!!

Az elkészítéshez az alkatrészek megvásárolhatók: félkész, már megvarrt baglyokkal

www.meska.hu/t1643044-tavaszi-ajtodiszcsinald-magad-csomag

vagy análkül, ha te szeretnéd elkészíteni a baglyocskákat is.  :-)

 

Ha a kis baglyokat te varrod, megvásárolhatod itt:

www.meska.hu/t1643042-tavaszi-ajtodiszcsinald-magad-csomag

Elkészülhet rózsaszín-szürkében is,   :-)

Keress minél hamarabb!

Üdv, Honi

 

 

2017.03.03 14:18

Szia!

Sajnos , vagy nem, de nem tudtam a lépésről-lépésre sorozat

új részéhez hozzákezdeni.  :-(

Pótolom a hétvégén....

Sok mindent kellett csinálnom...

Megrendelések kötötték le időm nagy részét...

Készült:

Csibe pom-pom-ból...

Ajtódísz a csibéimmel..  :-)

Filc könyv a kicsiknek ..

Filc memória játék, ugyancsak a kicsiknek...

és ma a hónap első péntekjén:

INGYEN SZÁLLÍTÁS A MESKA-BOLTOMBAN

www.meska.hu/Shop/index/10037

vagy a Facebook -oldalamon:

www.facebook.com/honoriaszinesotletek/

Nézz szét oldalaimon!

Hátha találsz valami kedvedre való tavaszi dolgot!

Keress, ha ötleted van!

Üdv, Honi.

2017.02.24 16:08

Szia!

Örülök, hogy újra itt vagy!

Folytassuk....

Remélem, sikerült neked is!

Várlak a következő lépésről-lépésre megalkotásánál...

Szép hétvégét!

Tételek: 37 - 39 ból 74
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Téma: Blog

Nincs hozzászólás.